CONTACT

    Bestuur van Vereniging Het Friese Tuigpaard
 Aise Bouma
 Boelenslaan  Voorzitter  aise.bouma@friesetuigpaard.nl
 Antje Holtrop
 Oosterend  Penningmeester  antje.holtrop@friesetuigpaard.nl
 Sale Visser
 Birdaard    sale.visser@friesetuigpaard
 Janneke Hoekstra
 Sibrandaburen    janneke.hoekstra@friesetuigpaard.nl
 Maaike de Jong
 Oosterwolde  Alg. secretariaat
 maaikedejong@friesetuigpaard.nl


Vereniging "Het Friese Tuigpaard"
Algemeen Secretariaat:
Maaike de Jong
Groote Singel 15
8431 HV  OOSTERWOLDE
Mobiel: 06-3723 1527
info@friesetuigpaard.nl


Zaken voor de penningmeester (Antje Holtrop) kunnen gemaild worden naar: penningmeester@friesetuigpaard.nl


Wedstrijdsecretariaat Nationaal:
Johanna Faber-Oudega
Hollandiastraat 3
8517 HC  SCHARSTERBRUG
Tel: 0513-41 37 36
Mobiel: 06-27 118 465
johanna.faber@friesetuigpaard.nl


Wedstrijdsecretariaat Regionaal Noord:
Johanna Faber
Hollandiastraat 3
8517 HC  Scharsterbrug
Tel: 0513-413736
Mobiel: 06-2711 8465
johanna.faber@friesetuigpaard.nl


Wedstrijdsecretariaat Regionaal Zuid:
Jan Raaijmakers
Bergstraat 31a
5386 KJ  GEFFEN
Mobiel: 06-5582 4786
jan.raaijmakers@friesetuigpaard.nl



Wedstrijdsecretariaat Ringsteken:
Janneke Hoekstra-Bootsma
It Lange Ein 7
8647 SB  Sibrandabuorren
Tel: 06-5082 6778
ringsteken@friesetuigpaard.nl


 


 Naam: Dhr. Mw.  *
 Adres:  
 Postcode en woonplaats:    
 Telefoonnummer:  *
 Email adres:  *
 U wenst antwoord via: telefoon  email  

 Ruimte voor uw vraag:

Top
© 2017 SkarWeb Internet