"Het Friese Tuigpaard; graag gezien, veel gevraagd"


WINSTPUNTEN

 
In onderstaand overzicht vindt u bijna alle paarden die vanaf
1982 tot heden prijswinnaar in de tuigsport zijn geweest.
De berekening van de winstpunten is begonnen in 2001
(in de jaren daarvoor werden de winsommen geteld).
Toekenning van winstpunten gaat als volgt:

1e, 2e of 3e plaats = 3 winstpunten   
4e, 5e of 6e plaats = 2 winstpunten  
7e, 8e of 9e plaats = 1 winstpunt  
10e plaats of lager = 0 winstpunten


Sportpredicaat
De kolom SP in onderstaand overzicht staat voor
'sportpredicaat'. Dit sportpredicaat wordt
uitgegeven door het KFPS. De voorwaarden tot
behalen van het sportpredicaat zijn als volgt:
 
Vanaf 01-01-2019 actief:
Categorie Ereklasse, minimaal vijf keer geplaatst in de
bovenste tweederde deel van een voor winstpunten in
aanmerking komende officiële KNHS (t/m 2019) of SAS (vanaf 2020) ereklasserubriek.
Bij deelname aan de open klasse dient het ereklassepaard zich
ook bij het bovenste tweederde deel van de open klasse
te plaatsen om de wedstrijd mee te laten tellen.

Meetellende plaatsingen zijn dan:

  • 3 deelnemers in rubriek = 2 plaatsingen  
  • 4 deelnemers in rubriek = 3 plaatsingen
  • 5 deelnemers in rubriek = 3 plaatsingen
  • 6 deelnemers in rubriek = 4 plaatsingen
  • 7 deelnemers in rubriek = 5 plaatsingen
  • 8 deelnemers in rubriek = 5 plaatsingen
  • 9 deelnemers in rubriek = 6 plaatsingen
  • 10 deelnemers in rubriek = 7 plaatsingen
  • 11 deelnemers in rubriek = 7 plaatsingen
  • 12 deelnemers in rubriek = 8 plaatsingen
  • 13 deelnemers in rubriek = 9 plaatsingen
  • 14 deelnemers in rubriek = 9 plaatsingen
  • 15 deelnemers in rubriek = 10 plaatsingen

Vóór 01-01-2019 actief: 
Categorie ereklasse en/of open klasse, in één seizoen zes keer
geplaatst als prijswinnaar op wedstrijden van het KNHS die
voor puntenregistratie in aanmerking komen. 

Prijswinnaar was men met de volgende staffel:
1 t/m 6 deelnemers = 6 prijswinnaars   
7 t/m 9 deelnemers = 7 prijswinnaars   
10 t/m 12 deelnemers = 8 prijswinnaars   
13 t/m 15 deelnemers = 9 prijswinnaars


Wanneer in de kolom SP een groen vinkje staat, betekend dit
dat een paard aan deze eis voldoet. Een eigenaar of rijder
moet echter nog wel zelf het sportpredicaat aanvragen bij het KFPS.
U kunt hiervoor contact opnemen met het KFPS (0512-523888).
Paarden met een groen omcirkeld vinkje hebben het
sportpredicaat reeds toegekend gekregen.

Laatst bijgewerkte wedstrijd: 
Lierop, 19-09-2022.
 

Door te klikken op de titels kan worden gesorteerd op alfabet (nogmaals klikken is omgekeerd sorteren).
Details van de scores kunnen worden bekeken door met de muis over de score van het betreffende paard te gaan.

Middels het zoekveld kan gezocht worden binnen naam paard (en naam stal) of naam vader.

SP (Sport Predikaat):
 : Toegekend
 : Ja (aanvraag)
 : Nee
 : Niet bekend

Klasse:
- : Niet gedefinieerd
NC2 : Nieuwelingencompetitie 2 (voor de sjees)
NC3 : Nieuwelingencompetitie 3 (voor de concourswagen, regio zuid)
LK : Limietklasse
OK : Openklasse
EK : Ereklasse
DK : Damesklasse
FK : Fokklasse
YR : Young Riders
TS : Tweespan
TD : Tandem
RD : Randem
KD : Klavertje drie
VS : Vierspan


Zoekwoord:    
in Naam paard of Naam vader
in Actuele lijst Archief Alles
Aantal resultaten: 95


Naam paard
Naam vader
Registratie
Klasse
Score SP
Albertje fan de Munnikeleane  Fonger 478  201600925   FK  1 (1)  
Alout fan Bokkum  Jehannes 484  201600918   TS  9 (9)  
Alphyr Waldman  Tsjalle 454  201600582   NC2  17 (5 + 12) 19 (19)  
Alveen Yfke Roelofke  Alke 468  201500981   LK  2 (2)  
Andries fan e Huchten  Arjen 417  200804415   EK  206 (100 + 65 + 41) 23 (23) 2 (2)  
Annebel G. van de Sprong  Tsjalle 454  201601202   LK  20 (14 + 6)  
Antje F. van de Sprong  Maurits 437  201602247   LK  2 (2)  
Auckje fan 'e Alde Ryd  Tsjalke 397  200801929   EK  68 (21 + 16 + 16 + 15) 17 (17) 16 (16)  
Bartele 472  Onne 376  200801089   FK  11 (5 + 3 + 3)  
Bauke van de Lits  Fabe 348  201602406   TS  17 (14 + + 3)  
Beant  Norbert 444  201601322   TS  8 (8)  
Beant 517  Hessel 480  201600229   LK  8 (8)  
Beant B.  Reinder 452  201601937   YR  4 (4)  
Beitske fan 'e Oasterein  Jisse 433  200800740   YR  1 (1)  
Bettina H.  Hinne 427  200802143   LK  12 (11 + 1) 143 (72 + 20 + 6 + 34 + 11)  
Brecht  Wylster 463  201602163   KD  3 (3)  
Caesar  Mees 497  201802798   0  
Cornelis Oprecht coaching  Alwin 469  201601672   LK  4 (4)  
Diamant Tr. van de Sprong  Andries 415  200900436   LK  34 (23 + 11)  
Douwe fan Fjildsicht  Hessel 480  201700516   LK  15 (11 + 4) 1 (1)  
Durk  Tsjalle 454  201202607   EK  17 (14 + 3) 46 (16 + 25 + 5) 42 (42)  
Eebert DVN  Nane 492  201702981   YR  19 (3 + 16)  
Egberth v/d Zonschate  Jasper 366  200142131   EK  381 (130 + 214 + 37) 28 (28) 416 (207 + 138 + 6 + 52 + 13)  
Eise 489  Maurits 437  200904920   EK  66 (51 + 15) 39 (39) 37 (14 + 23)  
Elbrich van de Egberdina Hoeve  Tjaarda 483  201700069   LK  5 (5)  
Elke DA  Rindert 406  200903433   TS  12 (5 + 7)  
Falko VDK  Tsjalle 454  201702804   LK  34 (24 + 10) 3 (3) 30 (27 + + 3)  
Fedde van de Waterhoeve  Omer 493  201701439   YR  11 (3 + 8) 1 (1)  
Feitse GL  Aan 416  200902779   EK  320 (99 + 152 + 69) 38 (38) 15 (15)  
Flore M.  Loadewyk 431  200901458   LK  5 (5) 12 (12)  
Fokelien T.J.  Mewes 438  201700683   YR  10 (6 + 4)  
Frijheid fan 'e Stjelpdyk  Eise 489  201701609   TS  16 (16)  
Fryso VDK  Nane 492  201700789   NC2  2 (2) 17 (17) 29 (29)  
Gjalt  Bene 476  201800280   TS  8 (8)  
GPD Aron  Jouwe 485  201602112   NC2  12 (12) 24 (24) 56 (50 + 6)  
GPD Heine  Jehannes 484  201800452   TS  5 (5)  
GPD Ward  Thorben 466  201500083   LK  73 (53 + 20) 97 (74 + 19 + + 2 + 2)  
Harold W  Rommert 498  201802985   DK  8 (5 + 3)  
Heukers BV Willem  Hette 481  201502685   LK  17 (8 + 9) 26 (26)  
Hilde fan Bokkum  Tjalf 443  201003663   TS  1 (1) 24 (24)  
Hovenierwester Aalwina  Ulke 338  200804275   EK  16 (15 + 1) 37 (19 + 18) 56 (49 + 7)  
Hovenierwester Anneke  Pier 448  201600375   LK  3 (1 + 2)  
Hovenierwester Ferre  Eise 489  201700606   LK  11 (11) 12 (12)  
Hylkje fan 't Kroese Beamke  Jurre 495  201800608   LK  10 (6 + 4)  
Idsert van de Lits  Maurits 437  201800146   TS  17 (14 + + 3)  
Japke  Folkert 353  200303945   LK  64 (33 + 31) 6 (6)  
Jasper fan de Stjelpdyk  Norbert 444  201102594   EK  89 (42 + 47) 70 (70) 168 (151 + 11 + + 3 + 3)  
Jehannes 484  Tsjalle 454  201100004   EK  15 (15) 21 (21) 8 (4 + 4)  
Jilkjen van de Weidhoeve  Tsjalke 397  201102640   EK  73 (17 + 2 + 7 + 47) 19 (19) 10 (10)  
Johan  Maurits 437  201102558   LK  12 (1 + 2 + 9)  
Jurre 495  Maurits 437  201102129   LK  1 (1) 21 (21) 23 (14 + 9)  
Kaatje fan de Groenesteegh  Uldrik 457  201101968   LK  2 (2)  
Lieke fan 't Kroese Beamke  Wierd 409  201101160   YR  2 (2)  
Maeije Blomke fan Stal Redia  Jisse 433  201202008   EK  20 (18 + 2) 20 (20) 12 (5 + 7)  
Marcus  Mewes 438  201202154   LK  53 (29 + 24) 8 (8) 164 (83 + 50 + + 20 + 11)  
Mark fan Bokkum  Tjalbert 460  201201234   EK  31 (16 + 12 + 3) 28 (11 + 11 + 6) 5 (5)  
Merije  Maurus 441  201200342   LK  3 (3)  
Merle van de Waelhoeve  Uldrik 457  201201460   EK  95 (36 + 52 + 7) 20 (20)  
Nane 492  Wimer 461  201201609   EK  3 (3) 24 (24) 24 (24) 12 (9 + + 3)  
Ouck fan Hickaerd  Maurits 437  201203170   LK  6 (6) 12 (12)  
Petra Maaike vd Noeste Hoeve  Jisse 433  201300564   LK  6 (4 + 2)  
Rinske v.d. B.  Beart 411  201300424   EK  12 (4 + 8) 14 (14)  
Rommert 498  Norbert 444  201300880   EK  19 (19) 25 (19 + 1 + 5) 18 (18)  
Roza W. fan Starking  Jasper 366  200503256   LK  4 (2 + 2)  
Stal Brandsma's Tsjalda  Alwin 469  201400468   LK  20 (20)  
Stal de Merskens Dedmer  Nane 492  201701235   NC2  23 (23) 5 (2 + 3)  
Stal Jede's Juwiel  Tsjalle 454  201100192   LK  5 (2 + 3) 1 (1) 2 (2)  
Stal Kuperus Neeltsje  Maurus 441  201203455   EK  84 (24 + 1 + 59) 23 (23)  
Susanne  Norbert 444  201301406   LK  10 (7 + 3)  
Sven B.  Wimer 461  201301623   LK  36 (21 + 15) 24 (24) 42 (36 + + 6)  
Thirsa fan Jentsje's Pleats  Michiel 442  201400676   LK  6 (3 + 3)  
Thoran van de Noeste Hoeve  Tsjalle 454  201400037   EK  43 (2 + 11 + 30) 37 (37) 9 (9) 15 (15)  
Tjitte VDK  Andries 415  201400339   EK  45 (27 + 18) 40 (22 + 18) 9 (9) 72 (54 + 12 + + 3 + 3)  
Tooske R.  Alke 468  201401728   EK  15 (15) 45 (45)  
Ulbe 506  Anders 451  201401382   LK  22 (20 + 2)  
Ulbran 502  Reinder 452  201400483   TS  2 (2)  
Ushi Z. van de Sprong  Sjerp 446  201403152   LK  12 (6 + 6)  
Vigo van der Wietze  Jasper 366  201401440   LK  38 (12 + 15 + 11) 4 (4)  
Vincent VDK  Jasper 366  200605295   EK  88 (21 + 41 + 26) 28 (28) 109 (56 + 25 + + 23 + 5)  
Waander 512  Loadewyk 431  201502483   YR  12 (12)  
Wabe  Norbert 444  201501168   LK  23 (14 + 4 + 5) 24 (24)  
Wardy 509  Hette 481  201502110   NC2  2 (2) 2 (2)  
Weike fan 'e Hynsteblom  Beart 411  200702035   LK  38 (18 + 20)  
Wende van de Zunne  Alwin 469  201501134   LK  31 (28 + 3)  
Wibout 511  Thorben 466  201501285   LK  7 (7)  
Wieke fan Bokkum  Wimer 461  201502285   LK  2 (2)  
Wietse   Thorben 466  201300873   LK  28 (21 + 7) 42 (42)  
Wolter 513  Fabe 348  201502273   FK  3 (3)  
Xander VDK  Haitse 425  200700333   EK  103 (30 + 73) 57 (57) 1 (1) 43 (31 + 5 + + 4 + 3)  
Yde  Norbert 444  201500602   LK  13 (9 + 4) 40 (28 + 9 + + 3)  
Yde van de Noeste Hoeve  Hessel 480  201500095   DK  24 (17 + 2 + 5) 8 (8)  
Yersie  Hessel 480  201502452   NC2  3 (3) 6 (6)  
Yfke S.W.  Tjaarda 483  201502490   YR  25 (8 + 11 + 2 + 4)  
Yvonne-Marrit fan Hickaerd  Reinder 452  201502529   LK  28 (14 + 14)  
Zafirah  Hessel 480  201503072   LK  23 (19 + 4) 13 (13) 77 (62 + 12 + + 3)