"Het Friese Tuigpaard; graag gezien, veel gevraagd"


WINSTPUNTEN

 
In onderstaand overzicht vindt u bijna alle paarden die vanaf
1982 tot heden prijswinnaar in de tuigsport zijn geweest.
De berekening van de winstpunten is begonnen in 2001
(in de jaren daarvoor werden de winsommen geteld).
Toekenning van winstpunten gaat als volgt:

1e, 2e of 3e plaats = 3 winstpunten   
4e, 5e of 6e plaats = 2 winstpunten  
7e, 8e of 9e plaats = 1 winstpunt  
10e plaats of lager = 0 winstpunten


Sportpredicaat
De kolom SP in onderstaand overzicht staat voor
'sportpredicaat'. Dit sportpredicaat wordt
uitgegeven door het KFPS. De voorwaarden tot
behalen van het sportpredicaat zijn als volgt:
 
Vanaf 01-01-2019 actief:
Categorie Ereklasse, minimaal vijf keer geplaatst in de
bovenste tweederde deel van een voor winstpunten in
aanmerking komende officiële KNHS (t/m 2019) of SAS (vanaf 2020) ereklasserubriek.
Bij deelname aan de open klasse dient het ereklassepaard zich
ook bij het bovenste tweederde deel van de open klasse
te plaatsen om de wedstrijd mee te laten tellen.

Meetellende plaatsingen zijn dan:

  • 3 deelnemers in rubriek = 2 plaatsingen  
  • 4 deelnemers in rubriek = 3 plaatsingen
  • 5 deelnemers in rubriek = 3 plaatsingen
  • 6 deelnemers in rubriek = 4 plaatsingen
  • 7 deelnemers in rubriek = 5 plaatsingen
  • 8 deelnemers in rubriek = 5 plaatsingen
  • 9 deelnemers in rubriek = 6 plaatsingen
  • 10 deelnemers in rubriek = 7 plaatsingen
  • 11 deelnemers in rubriek = 7 plaatsingen
  • 12 deelnemers in rubriek = 8 plaatsingen
  • 13 deelnemers in rubriek = 9 plaatsingen
  • 14 deelnemers in rubriek = 9 plaatsingen
  • 15 deelnemers in rubriek = 10 plaatsingen

Vóór 01-01-2019 actief in de ereklasse: 
Categorie ereklasse en/of open klasse, in één seizoen zes keer
geplaatst als prijswinnaar op wedstrijden van het KNHS die
voor puntenregistratie in aanmerking komen. 

Prijswinnaar was men met de volgende staffel:
1 t/m 6 deelnemers = 6 prijswinnaars   
7 t/m 9 deelnemers = 7 prijswinnaars   
10 t/m 12 deelnemers = 8 prijswinnaars   
13 t/m 15 deelnemers = 9 prijswinnaars


Wanneer in de kolom SP een groen vinkje staat, betekend dit
dat een paard aan deze eis voldoet. Een eigenaar of rijder
moet echter nog wel zelf het sportpredicaat aanvragen bij het KFPS.
U kunt hiervoor contact opnemen met het KFPS (0512-523888).
Paarden met een groen omcirkeld vinkje hebben het
sportpredicaat reeds toegekend gekregen.

Laatst bijgewerkte wedstrijd: 
Lunteren, 18-05-2024.
 

Door te klikken op de titels kan worden gesorteerd op alfabet (nogmaals klikken is omgekeerd sorteren).
Details van de scores kunnen worden bekeken door met de muis over de score van het betreffende paard te gaan.

Middels het zoekveld kan gezocht worden binnen naam paard (en naam stal) of naam vader.

SP (Sport Predikaat):
 : Toegekend
 : Ja (aanvraag)
 : Nee
 : Niet bekend

Klasse:
- : Niet gedefinieerd
NC2 : Nieuwelingencompetitie 2 (voor de sjees)
NC3 : Nieuwelingencompetitie 3 (voor de concourswagen, regio zuid)
LK : Limietklasse
OK : Openklasse
EK : Ereklasse
DK : Damesklasse
FK : Fokklasse
YR : Young Riders
TS : Tweespan
TD : Tandem
RD : Randem
KD : Klavertje drie
VS : Vierspan


Zoekwoord:    
in Naam paard of Naam vader
in Actuele lijst Archief Alles
Aantal resultaten: 146


Naam paard
Naam vader
Registratie
Klasse
Score SP
Alout fan Bokkum  Jehannes 484  201600918   TS  10 (4 + 2 + 4) 14 (14)  
Alphyr Waldman  Tsjalle 454  201600582   NC2  24 (12 + 12) 19 (19)  
Anne-Marrit fan Hickaerd  Reinder 452  201602766   LK  5 (2 + 3)  
Annebel G. van de Sprong  Tsjalle 454  201601202   EK  31 (19 + 12) 20 (14 + 6)  
Antje F. van de Sprong  Maurits 437  201602247   LK  11 (7 + 4)  
Auckje fan 'e Alde Ryd  Tsjalke 397  200801929   EK  68 (21 + 16 + 16 + 15) 17 (17) 16 (16)  
Bartele 472  Onne 376  200801089   FK  14 (5 + 6 + 3)  
Beant  Norbert 444  201601322   TS  24 (14 + + 7 + 3)  
Beant B.  Reinder 452  201601937   YR  6 (2 + 4)  
Beitske fan 'e Oasterein  Jisse 433  200800740   YR  1 (1)  
Bernau van de Herdershoeve  Jehannes 484  201601107   FK  2 (2)  
Bettina H.  Hinne 427  200802143   LK  12 (11 + 1) 155 (73 + 25 + 6 + 40 + 11)  
Boaike van de Klei  Beart 411  201602331   LK  15 (15)  
Brecht  Wylster 463  201602163   KD  3 (3)  
Cecilia von Greifenstolz  Bartele 472  201600619   EK  52 (35 + 5 + 3 + 9) 21 (10 + 11)  
Cornelis Oprecht coaching  Alwin 469  201601672   LK  5 (5)  
Daan fan 't Blocklan  Eise 489  201702346   DK  8 (8)  
Dean fan Wettersicht  Jouwe 485  201700316   LK  33 (13 + 20) 1 (1) 13 (11 + 2)  
Diamant Tr. van de Sprong  Andries 415  200900436   EK  7 (5 + 2) 37 (26 + 11)  
Diesel Part  Omer 493  201701854   EK  6 (6) 38 (7 + 14 + 17) 10 (10)  
Dietmer fan 'e Ridderdijk  Omer 493  201701185   EK  5 (5) 22 (22) 8 (8)  
Djurre fan ter Lune  Maurits 437  201701216   LK  1 (1)  
Douwe fan Fjildsicht  Hessel 480  201700516   LK  15 (11 + 4) 3 (3)  
Durk  Tsjalle 454  201202607   EK  69 (45 + 24) 41 (16 + 20 + 5) 79 (79)  
Eebert DVN  Nane 492  201702981   YR  39 (9 + 14 + 16)  
Elbrich van de Egberdina Hoeve  Tjaarda 483  201700069   LK  8 (8)  
Elger 536  Nane 492  201701235   LK  8 (8) 23 (23) 5 (2 + 3)  
Elke DA  Rindert 406  200903433   TS  11 (5 + 6)  
Epke van de Lits  Nane 492  201700955   LK  34 (34) 17 (17) 38 (23 + 9 + + 3 + 3)  
Falko VDK  Tsjalle 454  201702804   EK  22 (10 + 12) 85 (55 + 10 + 20) 3 (3) 91 (71 + 8 + + 9 + 3)  
Faust 523  Maurits 437  201703412   FK  3 (3)  
Fedde van de Waterhoeve  Omer 493  201701439   YR  10 (2 + 8) 1 (1)  
Feitse GL  Aan 416  200902779   EK  342 (110 + 163 + 69) 38 (38) 15 (15)  
Flore M.  Loadewyk 431  200901458   LK  5 (5) 15 (15)  
Floris fan Dijkmaniastate  Eise 489  201703954   LK  10 (2 + 8)  
Fokelien T.J.  Mewes 438  201700683   YR  14 (8 + 2 + 4)  
Fonger 478  Olgert 445  200903499   LK  10 (6 + 4) 11 (11)  
Frijheid fan 'e Stjelpdyk  Eise 489  201701609   TS  15 (6 + 9) 43 (37 + + 6)  
Fryso 518  Hessel 480  201700143   NC2  15 (12 + 3) 16 (16)  
Fryso VDK  Nane 492  201700789   LK  21 (10 + 11) 17 (17) 63 (54 + + 6 + 3)  
Fryso's Jannick  Nane 492  201902682   LK  3 (3)  
Gilbaert vom Seenland  Epke 474  201800260   LK  9 (6 + 3)  
Gjalt  Bene 476  201800280   TS  22 (19 + 3) 11 (11)  
Gosse 526  Nane 492  201802385   NC2  3 (3)  
Gouverneur fan 't Hertefean  Nane 492  201801136   EK  6 (6) 21 (21)  
GPD Aron  Jouwe 485  201602112   EK  13 (11 + 2) 58 (58) 24 (24) 117 (95 + 11 + + 9 + 2)  
GPD Fokke  Nane 492  201700145   LK  56 (12 + 44) 18 (18) 42 (31 + + 9 + 2)  
GPD Heine  Jehannes 484  201800452   NC2  3 (3) 4 (4) 24 (19 + 5)  
GPD Hylke  Rommert 498  201802083   TS  38 (27 + + 9 + 2)  
GPD Ward  Thorben 466  201500083   EK  71 (50 + 3 + 18) 73 (53 + 20) 149 (116 + 27 + + 2 + 4)  
Gradus   Nane 492  201800296   TS  2 (2)  
Grutte Pier  Markus 491  201802534   NC2  5 (5)  
Gys  Tsjalle 454  201801715   LK  14 (14) 23 (23)  
Harold W  Rommert 498  201802985   DK  8 (5 + 3)  
Hedzer B.  Reinder 452  201802741   LK  11 (5 + 4 + 2)  
Hendrik fan 'e Ridderdijk  Alwin 469  201802649   NC2  11 (11)  
Hendrik fan Bokkum  Jurre 495  201800786   TS  3 (3)  
Hessel fan 'e Stjelpdyk  Andries 415  201002361   LK  162 (98 + 38 + + 15 + 11)  
Hidde fan Skarren  Markus 491  201800485   LK  16 (12 + 4)  
Hieke fan Bokkum  Eise 489  201800836   LK  12 (5 + 7) 7 (7)  
Hilde fan Bokkum  Tjalf 443  201003663   TS  1 (1) 24 (24)  
Hovenierwester Anneke  Pier 448  201600375   LK  10 (2 + 6 + 1 + 1) 3 (1 + 2)  
Hovenierwester Ferre  Eise 489  201700606   EK  47 (22 + 25) 20 (16 + 4) 14 (14)  
Hunk van 't Lansink  Markus 491  201801427   NC2  2 (2)  
Hylke fan Bokkum  Omer 493  201801109   TS  15 (12 + 3)  
Hylkje fan 't Kroese Beamke  Jurre 495  201800608   LK  10 (6 + 4)  
Idsert van de Lits  Maurits 437  201800146   TS  22 (22) 80 (59 + 12 + + 6 + 3)  
Imre S.R.  Menne 496  201802248   LK  4 (1 + 3)  
Jaakje fan Wettersicht  Uldrik 457  201901022   NC2  1 (1) 2 (2)  
Jack Sparrow  Tiede 501  201900780   LK  2 (2)  
Jannechje van Stal Zadelhoff  Alwin 469  201900640   LK  5 (2 + 3)  
Jannes fan Wettersicht  Menne 496  201901080   NC2  4 (4) 4 (4) 15 (15)  
Jasper fan de Stjelpdyk  Norbert 444  201102594   EK  110 (57 + 53) 70 (70) 210 (179 + 19 + + 9 + 3)  
Jehannes 484  Tsjalle 454  201100004   EK  15 (15) 21 (21) 8 (4 + 4)  
Jelmer fan Faerch  Jurre 495  201901810   TS  1 (1) 5 (5)  
Jendrik van de Lits  Tymen 503  201901629   TS  20 (17 + 3)  
Jesse J. van de Weidhoeve  Nane 492  201900648   NC2  2 (2) 17 (17)  
Jilles VDK  Nane 492  201902966   LK  1 (1)  
Jisse fan Bokkum  Tymen 503  201900178   TS  3 (3)  
Johan  Maurits 437  201102558   LK  12 (1 + 2 + 9)  
Jouke fan Bokkum  Alwin 469  201901938   TS  11 (8 + 3)  
Jurre 495  Maurits 437  201102129   LK  1 (1) 21 (21) 23 (14 + 9)  
Kaatje fan de Groenesteegh  Uldrik 457  201101968   LK  7 (5 + 2)  
Kees 531  Tjebbe 500  201900282   FK  3 (3)  
Kjelt van Stal de Berkmeer  Nane 492  201900876   LK  12 (9 + 3)  
Koendert fan 'e Butemare  Nane 492  201903014   LK  20 (20)  
Koop fan de Mersken  Ulbrân 502  201900777   TS  6 (6) 8 (8)  
Laurine W. van de Sprong  Eise 489  201900900   LK  5 (5)  
Lhea van de Egberdina Hoeve  Tiede 501  201902784   LK  2 (1 + 1)  
Lieke fan 't Kroese Beamke  Wierd 409  201101160   YR  2 (2)  
Lutsen fan de Greidpleats  Nane 492  201901182   DK  8 (5 + 3)  
Maeije Blomke fan Stal Redia  Jisse 433  201202008   EK  22 (18 + 4) 20 (20) 11 (5 + 6)  
Mark fan Bokkum  Tjalbert 460  201201234   EK  35 (20 + 12 + 3) 28 (11 + 11 + 6) 6 (6)  
Markies van Wettersicht  Jouwe 485  202001685   TS  13 (11 + 2)  
Martzen 521  Dries 421  201200259   LK  3 (3) 13 (3 + 8 + + 2)  
Matthys van de Waelhoeve  Matthys 504  202000787   LK  3 (2 + 1)  
Mattie P fan Dulve  Pier 448  202003307   LK  3 (3)  
Meike fan 'e Bûtewei  Teun 505  202001577   LK  4 (2 + 2)  
Meinou 2 fan 'e Homar  Tsjalle 454  201200376   LK  4 (3 + 1) 1 (1)  
Melle van de Lits  Wimer 461  201202132   EK  21 (21) 75 (75) 76 (54 + 16 + 6)  
Merije  Maurus 441  201200342   LK  6 (3 + 3)  
Merle van de Waelhoeve  Uldrik 457  201201460   EK  117 (45 + 63 + 9) 20 (20)  
Murk fan 'e Pikestjelp  Nane 492  202002016   TS  6 (6)  
My Black Magic  Gerben 479  202001519   LK  2 (1 + 1)  
Nane 492  Wimer 461  201201609   EK  11 (8 + 3) 24 (24) 24 (24) 12 (9 + + 3)  
Oedske  Jurre 495  202000853   LK  3 (3)  
Olle VDK  Teun 505  202001774   TS  1 (1) 7 (7)  
Ouck fan Hickaerd  Maurits 437  201203170   LK  6 (6) 15 (15)  
Oukje fan it Hiem  Tsjalle 454  201200555   LK  19 (9 + 10)  
Petra Maaike vd Noeste Hoeve  Jisse 433  201300564   LK  6 (4 + 2)  
Rinske v.d. B.  Beart 411  201300424   EK  20 (7 + 13) 14 (14)  
Rommert 498  Norbert 444  201300880   EK  19 (19) 25 (19 + 1 + 5) 18 (18)  
Stal Brandsma's Diederik  Jehannes 484  201700215   EK  4 (4) 20 (10 + 10)  
Stal Brandsma's Tsjalda  Alwin 469  201400468   EK  20 (20) 20 (20)  
Stal Chardons Gerrit  Eise 489  201801131   NC2  3 (3)  
Stal Jede's Crystal  Alwin 469  201601805   LK  4 (2 + 2)  
Stal Jede's Juwiel  Tsjalle 454  201100192   EK  5 (5) 23 (14 + 6 + 3) 1 (1) 2 (2)  
Stal Okkema's Jan K.  Alwin 469  201900987   LK  25 (25) 4 (4) 7 (7)  
Susanne  Norbert 444  201301406   LK  42 (7 + 11 + 6 + 18) 3 (3)  
Teunke fan de Slachtedyk  Wylster 463  201400669   LK  2 (2)  
Thirsa fan Jentsje's Pleats  Michiel 442  201400676   LK  6 (3 + 3)  
Tjebbe 500  Bartele 472  201400541   LK  3 (3)  
Tjeerd van de Bijschuur  Tsjalle 454  201400747   EK  18 (9 + 8 + 1) 42 (30 + 10 + 2) 12 (12) 53 (50 + 3)  
Tjitte VDK  Andries 415  201400339   EK  108 (56 + 52) 40 (22 + 18) 9 (9) 75 (54 + 15 + + 3 + 3)  
Tooske R.  Alke 468  201401728   EK  15 (15) 45 (45)  
Topgazon Berber uit Amen  Tsjalle 454  201601963   LK  5 (2 + 3)  
Tsjarda fan Wettersicht  Tsjalle 454  201403072   LK  3 (3)  
Ulbe 506  Anders 451  201401382   LK  22 (20 + 2)  
Ushi Z. van de Sprong  Sjerp 446  201403152   LK  12 (6 + 6)  
Vigo van der Wietze  Jasper 366  201401440   LK  38 (12 + 15 + 11) 4 (4)  
Vincent VDK  Jasper 366  200605295   EK  89 (21 + 41 + 27) 28 (28) 137 (64 + 36 + + 29 + 8)  
Waander 512  Loadewyk 431  201502483   YR  15 (3 + 12)  
Wabe  Norbert 444  201501168   LK  30 (21 + 4 + 5) 40 (30 + + 7 + 3)  
Wardy 509  Hette 481  201502110   LK  15 (7 + 8) 2 (2)  
Wende van de Zunne  Alwin 469  201501134   LK  31 (28 + 3)  
Wesley van 't Goor  Fonger 478  201501112   LK  1 (1) 4 (2 + 2)  
Wibout 511  Thorben 466  201501285   LK  16 (16)  
Wieke fan Bokkum  Wimer 461  201502285   EK  7 (1 + 6) 29 (17 + 12)  
Wietse   Thorben 466  201300873   LK  53 (36 + 7 + 10) 79 (79)  
Wikkerdewik  Thorben 466  201501044   4 (2 + 2)  
Wolter 513  Fabe 348  201502273   FK  8 (2 + 6)  
Yara S. van de Sprong  Pier 448  201501801   LK  4 (2 + 2)  
Yde van de Noeste Hoeve  Hessel 480  201500095   EK  45 (32 + 13) 20 (17 + 3) 11 (11)  
Yersie  Hessel 480  201502452   NC2  3 (3) 6 (6)  
Yvonne-Marrit fan Hickaerd  Reinder 452  201502529   EK  23 (20 + 3) 28 (14 + 14)  
Zafirah  Hessel 480  201503072   LK  25 (21 + 4) 13 (13) 87 (62 + 12 + + 10 + 3)